Radi cvičíte na motivačnú hudbu spolu s ďalšími nadšencami pod vedením certifikovaného trénera? Považujete cvičenie na strojoch za málo zábavné? Presne pre Vás máme bohatú ponuku skupinových cvičení, pri ktorých sa zároveň odreagujete, stretnete s priateľmi a v neposlednom rade spravíte niečo užitočné aj pre svoje telo. 

Príďte si zacvičiť HIIT, FIT box, Kardio Box, Kettlebells, Kruhový Tréning, Bodypump a iné. Na skupinových cvičeniach v Kežmarku, Veľkej Lomnici , Žakovciach, Lubici, Vlkovej, Tvarožnej a v Liptovskom Mikuláši si užijete zábavu a získate energiu pomocou zaujímavých dynamických cvičení, ktoré vás zaručene budú baviť! Cvičenie je vhodné pre všetky vekové kategórie, každý cvičí podľa svojich možnosti a schopnosti. Cvičenia sú zamerané naspaľovanie tukov,spevnenie svalov,flexibilitu a zdravý životný štýl.

Treba si priniesť uterák, športovú obuv, športové oblečenie, vodu a dobrú Náladu. Cvičenia trvajú 60 minútvrátane rozcvičky a strečingu na konci cvičenia. Na skupinové cvičenia si prosím rezervujte miesto na www.mikki.sk/rezervacia. Ak sa vám nebude dariť prihlásiť alebo zrušiť rezerváciu online, napíšte mi správu na 0907 055 222 (Meno Priezvisko, deň a miesto cvičenia – prihlásiť/zrušiť rezerváciu) kvôli kapacite. Neváhaj a rezervuj si svoje miesto už dnes. Minimálny počet ľudí pre začatie hodiny je 6. V prípade ,že minimálny počet
ľudí nebude dosiahnutý hodinu pred začatím , cvičenie sa ruší.